HYMER Grand Canyon S CrossOver

Počet lôžok:

2 - 4

Dĺžka:

593 cm

Výška:

285 cm

Cena:

od 125.100 €

Šírka:

206 cm

Hmotnosť:

3.880 kg

Kde dobrodružstvo prichádza ako štandard

Model edície Grand Canyon S CrossOver je dokonalým spoločníkom na výlet do neznáma. Zdvih odpruženia a pohon všetkých štyroch kolies vám umožnia dosiahnuť akýkoľvek cieľ a tiež zostať nezávislý až 10 dní. To je úplne nová úroveň slobody.

Buďte na svojich cestách sebestační

Vďaka komplexnému štandardnému balíku vybavenia vrátane solárnej inštalácie môžete kempovať sebestačne až 10 dní po celý rok. 90 wattová solárna inštalácia na streche a HYMER Smart Battery System s dvomi 150 Ah lítiovými batériami, jednou 95 Ah olovenou batériou a invertorom poskytujú energiu na celé dni, čo vám umožní užívať si najvyšší stupeň sebestačnosti. Úsporný 6 kW naftový ohrievač s elektrickým tyčovým ohrievačom a súpravou pre nadmorskú výšku vás udrží v pohodlí a teple, keď ste mimo spevnených ciest, dokonca aj vo výške viac ako 1 500 metrov.

Pohodlná jazda v akomkoľvek teréne

Kombinácia zdvihu pruženia, terénnych pneumatík a pohonu všetkých štyroch kolies znamená, že kam sa ďalej vydáte, neexistujú žiadne obmedzenia. Výborná priľnavosť v akomkoľvek teréne je zaručená.

Úchvatný pohľad

Vonkajší dizajn s čiernym metalickým lakom a žiarivé, neónovo žlté nálepky CrossOver zdôrazňujú robustný dizajn. Vyzerá to neuveriteľne, ale je to aj praktické – nápadná LED svetelná lišta nad kabínou, ktorá je prepojená s diaľkovými svetlometmi, sa dá použiť na ceste a poskytne vám perfektnú viditeľnosť.