Eriba karavany

Každý produkt ERIBA je majstrovským kúskom.

Už viac ako 50 rokov je ERIBA známa výrobou inovatívnych karavanov, ktoré stanovujú štandardy kvality a komfortu. Mnohé ERIBA-modelové rady sa po desaťročia podieľali na vývoji v karavanovom odvetví – a sami sa pritom vynovovali. Najvyšší obývací komfort, perfektné jazdné vlastnosti a optimálna bezpečnosť nie sú u ERIBA predmetom nákladnej doplnkovej výbavy, ale sériovou výbavou všetkých modelových rád.

eriba1

Elegantná úspora paliva.

Aerodynamický tvar karosérie všetkých karavanov ERIBA  znižuje odpor vzduchu a tým aj spotrebu paliva.

eriba7

Technológia z leteckého priemyslu.

Ľahká a stabilná – tieto vlastnosti sú zárukou dlhej životnosti, efektívnosti, bezpečnosti a  vynikajúcich dojazdových vlastností.

eriba2

Perfektná svetlá výška.

ERIBA zdvíhacia strecha zabezpečuje priestor do výšky až 1,98 m a podieľa sa tak na vytvorení dokonalej priestorovej klímy.

eriba3

Výborné priestorové riešenia.

Obvodové strešné skladovacie priestory s elegantnými úchytmi poskytujú dostatok miesta a spoľahlivé uzatváranie.

eriba4

Priestor na sny.

Pod všetkými pevnými lôžkami sa nachádza veľkorysí skladovací priestor, ktorý je prístupný aj zvonku cez markízové vonkajšie úchyty (čiastočne doplnková výbava).

eriba5

Útulné osvetlenie, malá spotreba energie.

Nepriame LED-osvetlenie v strešných skladovacích skrinkách zabezpečuje príjemnú náladu dotykom tlačidla a nižšiu spotrebu energie.

eriba6

Viac bezpečnosti.

Extra dlhý V-prvok AL-KO podvozku a jeho vlečné rameno nápravy s nezávislým zavesením zabezpečuje optimálnej jazdné vlastnosti a najvyššiu jazdnú stabilitu.

 

 

Hymer Eriba Hymercar

etrusco logo  Caravan International 02 roller team